Prešiel už nejaký čas od našej svadby, ale ja stále myslím na to, že sa Vám musím poďakovať. Poďkovať za nádherné svadobné oznámenia, za neuveriteľne rýchle jednanie, čo myslím dokáže každá nevesta veľmi ceniť :) Ale hlavne za Váš prístup, ktorý bol ľudský, priateľský, vychádzajúci v ústrety. Ani netušíte, ako prístup dokáže vytvoriť emóciu zo svadby. Pozitívnu, či negatívnu. Veľmi sa z nášho oznámenia teším doteraz. Preto Vám patrí veľké ĎAKUJEME!

 

Chcela by som Vam este raz podakovat. Boli sme velmi spokojni - s vasim profesionalnym pristupom, s kreativnym riesenim aj s kvalitnym prevedenim tlacovin. Vsetky tlacoviny (oznamenia, pozvanky k stolu, etikety na svadobne vino, svadobne menu a zasadaci poriadok) spolu vytvorili krasnu harmoniu a dotvorili celkovu vyzdobu svadby  :) Prajem Vam vela spokojnych neviest, klientov, ktori vedia ocenit vase sluzby, vela kreativnych napadov a nech sa Vam dari :)

 

Dobrý deň, chcela by som sa Vám poďakovať za skvelú spoluprácu. Oznámenia sú nádherné, sme veľmi spokojní:).

 

Veľmi pekne Vám ďakujeme :-) a skutočne bola radosť s Vami spolupracovat. Majte sa krásne a nech sa Vám darí s Vašimi krásnymi a hlavne originálnymi oznámeniami. 

 

Dobrý večer, ďakujem Vám veľmi pekne a chcem sa Vám ešte raz poďakovat za Vašu pomoc!

 

Dnes nám práve prišli svadobné oznámenia, ktorým sa veľmi tešíme, pretože sa nám na prvý šup zapáčili, boli hneď doma a bez práce. Najprv sme si chceli urobiť oznámenie sami, ale pri poslednej potyčke pri tvorení loga sme sa radšej rozhodli nechať to na druhých :) Keď už je doma oznamko, začíname pociťovať trošku nervozitu, lebo už to vidíme čierne na bielom ( ružové na bielom ).

Ďakujeme ešte raz za oznámenia, sú krásne a naozaj sa vyberá ťažko :-)

 

Ďakujeme veľmi pekne, oznámenia aj menovky su úžasné, určite Vás odporučím ďalej.

 

Dobrý deň, chcem Vám len napísať, že oznámenia sú úplne super, na okolí majú úžasné ohlasy a ešte raz Vám poďakovať predovšetkým za rýchlosť :))) Prajem Vám veľa úspechov

 

Ďakujem Vám velmi pekne za príjemnú spoluprácu.

 

Ešte raz Vám srdečne ďakujem, veľmi prijemne sa s Vami spolupracovalo a odporučím Vás aj ďalej.

S prácou sme naozaj spokojní a budeme šíriť Vaše dobré meno.

 

Chcem sa Vam podakovat este raz za moje svadobne tlacoviny a za skvelu spolupracu. Vsetko prislo tak ako malo, tlacoviny boli skvele ale hlavne dakujem za Vasu ochotu, ustretovost a super komunikaciu. :)

Dobrý deň, dnes nám prišli oznamenia a sme veeelmi milo pozitívne prekvapení. Krásny papier, celkový dojem úžasný a genialny. Fakt pekné. Ďakujeme...robíme reklamu ďalej...:)

Svadobné tlačoviny už máme doma a sme nadmieru spokojní. Ďakujeme Vám fakt nemajú chybu a sú nádherné :) Určite Vás odporúčam ďalej.

 

Som maximálne spokojná! Veľmi pekne Vám ďakujem za expresné vyhotovenie a dodanie, ako aj za profesionálne prevednie! Určite Vás budem vrelo odporúčať všetkým kamarátom a známym. 

 

Ešte raz ďakujem a prajem Vám veľa spokojných zákazníkov, veľa úspechov a všetko dobré!

Dobrý deň, veľmi pekne Vám ďakujeme za super oznamka, teda nám sa veľmi páčia a zatiaľ aj vsetkým našim kamarátom, konečne niečo iné a originálne :)

 

Radi by sme sa poďakovali za perfektné oznamenia a aj profesionalitu z Vašej strany.

 

SUPER, ďakujem za spoluprácu, odporučím každému. Veľa úspechov prajem..

 

Ďakujeme pekne za spoluprácu, sme nadmieru spokojní, oznámenia sú krásne. Všetko je tak ako sme si predstavovali. Ešte raz ďakujeme.

 

Velmi pekne dakujeme za oznamenia, su úplne úžasné, všetkým sa páčia :) budem vas odporúčat, kde sa bude dať :))

 

Oznamka su ozaj skvelé! moc dakujeme a tešíme sa z nich :-)

 

Dakujem vam este raz za vasu pracu, oznamenia aj pozvanky boli krasne, jednoduche, ale predsa vystihli nasu podstatu :) Dakujeme, ze ste vyhoveli nasim poziadavkam a vyrobili nam oznamenia na mieru

 

Oznamenia su perfektne, sme nadseni. Dakujeme velmi pekne za prijemnu spolupracu.

 

Oznamenia su perfektne, sme nadseni. Dakujeme velmi pekne za prijemnu spolupracu.

 

Profesionalita, rýchlosť a úžasné oznámenia, menovky a menu. Vrelo odporúčam!

 

Jednoznačne odporúčam, lebo okrem toho, že nám urobili úžasne oznámenie presne podla mojich predstáv, tak jednanie bolo skvelé. Neskutočna ochota, ústretovosť rýchlosť, proste profesionáli ako sa patrí. Ďakujeme :-)

 

Vymýšlali sme si, kombinovali nam vyhoveli vo všetkom, rýchlo a ochotne, veľké ďakujem !!

 

Moc Vám ešte raz ďakujem za trpezlivosť a rýchle jednanie.

 

Je treba viac dodávať? Dokonalé svadobné oznámenia a milučké pozvánky presne podľa našich predstáv. Kvalitne spracované a dodané doslova do pár dní.

 

Neskutočne rýchle jednanie, maximálna ochota a ústretovosť - ja som spokojná na 200% :-)

 

Užasné, originálne, skvelý prístup a rýchla komunikácia

 

... oznámenia dnes prišli, sú krásne! Ďakujeme veľmi pekne! 

 

Vyzerajú úplne úžasne. Aj tie menovité pozvanky k stolu sú uplne super!

 

Pri našich svadobných prípravách sme sa stretli s rôznymi ľuďmi a rôznymi prístupmi, žial niektorí boli na miíe vzdialení od toho, ako by sme si to predstavovali... Vo Vašom prípade to bolo presne naopak :)

 

Ďakujem z celého srdca!!! :) jeeeminku tak aspoň čo najviac ľudom Vás odporučím, nech sa Vám aspoň trosku zavďačim! :) Veľmi pekne Vám chcem poďakovať za úžasnú spoluprácu na všetkých našich svadobných tlačivách, ktoré mali obrovský úspech medzi svadobčanmi :-)

 

Ďakujem za Váš vyníkajúci servis, opať ste nesklamali.

 

Zdravícko, krásne sú oznamka! Budem Vás ďalej odporúčať!

 

Ste trieda, práve som si našla v schránke menovečky a pozvánky, ďakujeme.

 

Dobrý deň, v utorok mi boli doručené oznámenia. Ďakujem sú ešte krajšie ako v elektronickej podobe. Rýchly a profesionálny prístup budem vás len odporúčať.

 

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za oznámenia, sú veľmi pekné :)

 

Dobrý deň, ešte raz ďakujeme za oznámenia, sú krásne.

 

Dobrý deň, oznamka sa nám veľmi páčia!

 

Všetko je super, pravdupovediac som nadšená :)

 

Ešte raz som sa Vám chcela poďakovať, sme veľmi spokojní a vy ste nás opäť nesklamali:)

 

Naozaj Vám ďakujem a prajem Vam veľa spokojných zákazníkov.

 

Dobrý deň, srdečne Vás po čase zdravím. Oznámenia sa veľmi páčia nielen nám, ale aj tým, ktorí ich dostávaju, tak možno v budúcnosti budete mať zopár objednávok navyše ;)

 

Pozdravujem Vás, máme už oznámenia -  ďakujem Vám za ich spracovanie a za Vašu ochotu vyjsť mi v ústrety, veľmi sa nám páčia a sme spokojní s výsledkom. Aj priateľovi sa veľmi páčili, ako aj rodičom. Želám Vám všetko dobré a ešte raz Vám ďakujem za všetko.

 

Dakujeme, oznámenia sú nádherné, presne podľa našich predstáv, budem Vás odporúčat ďalej