V prípade otázok nás kontaktujte alebo vyplňte kontaktný formulár alebo zašlite otázky na oznam-to@oznam-to.sk. Telefonicky v pracovných dňoch do 17:00 hod. na čísle (0) 915033867

Máte záujem o cenovú ponuku - vypňte formulár cenová ponuka:

Záväzné objednávky posielajte prostredníctvom objednávkového formulára.

Ku všetkým vzorom oznámení je možné v štýle oznámenia objednať aj menovky, menu, nálepky na víno, výslužku, číslovanie stolov. Okrem štandardnej ponuky  individuálne pripravujeme zasadacie poriadky (cena sa odvíja od požadovaných rozmerov a prevedenia). Tlačoviny druhej časti - menu, menovky, nálepky na výslužky, etikety na víno a iné - musia byť dodané na spracovanie 3 týždne pred dátumom svadby, v prípade zaslania objednávky druhej časti tlačovín oneskorene nemusí byť objednávka už prevzatá.

OZNÁMENIE NA MIERU (kombinácia vzorov z portfólia)

V prípade, že máte záujem o "oznámenie na mieru" je možné kombinovať elementy, farebné pozadia a písma z oznámení, ktoré sa nachádzajú v našej ponuke oznámení. Napíšte nám Vašu konkrétnu predstavu a my Vám pripravíme návrh. 

Biele obálky sú súčasťou objednávky - C6, štvorec 16.2 cm x 16.2 cm

Oznámenia sú tlačené kvalitnou digitálnou tlačou na kreatívne papiere rôznej povrchovej úpravy s gramážou od 250 - 340g/m2: 

  • biely perleťový s jemnou štruktúrou a odleskom do strieborna alebo zlata (300g/m2),
  • matný hladený krémový grafický papier bez štruktúry (320g/m2)
  • biely s pravouhlou jemnou štruktúrou (280g/m2),
  • biely s linkovanou štruktúrou (280g/m2),
  • biely s bublinkovou štruktúrou (250g/m2),
  • jemne krémový s linkovanou štruktúrou (280g/m2)
  • matný hladený natieraný papier recyklovaný vzhľad (285g/m2)
  • kvalitný extra biely hladený nenatieraný papier bez štruktúry (340g/m2)

NÁVRHY

Odoslaním objednávky e-mailom/vyplnením objednávkového formuláru zákazník potvrdzuje záväznosť objednávky a zároveň súhlasí s týmito podmienkami. Grafické spracovanie oznámenia podla vzoru bez zmien na základe prijatej objednávky zasielame do 2-3 pracovných dní na odsúhlasenie; korektúry/zmeny 1-3 pracovné dni) a až po odsúhlasení finálnej verzie mailom sa tlačoviny zadavajú do tlače. O návrhoch oznámení s fotografiou a na mieru a podľa vlastného návrhu sa informujte e-mailom. Od finálne schvaleného návrhu oznámenia / pozvánky (ostatných tlačovín) - vyhotovenie v tlačenej podobe do 4 prac. dní.

Zákazník ručí za správnosť údajov, ktoré odsúhlasil po pozretí grafického spracovania tlačovín zaslaného e-mailom. Za platný vzor tlačovín sa považuje uvedené odsúhlasenie grafického návrhu. V prípade zistenia chyby po odsúhlasení, reklamácia nebude uznaná. 

Všetky prvky na oznámeniach sú "flat" t.j. nie sú vystúpené z papiera. Farebnosť oznámení, ktorá je vidieť na webových stránkach nemusí súhlasiť so skutočnosťou, čo je dané individuálnym nastavením monitora, preto ponúkame detaily tlače reálnych oznámení, zasielame ich mailom na vyžiadanie.

PLATBA

Platbu je možné realizovať na dobierku (platba pri prevzatí na pošte) alebo platbou vopred prevodom na účetSúčasťou zásielky je daňový doklad a obálky - biele v počte objednaných ks oznámení.